Lagledere

Alle aldersbestemte lag i Skjetten Basket har en eller flere dedikerte lagledere.

Hovedoppgaven til en lagleder er å ha kontakt med foreldrene på laget og koordinere når laget skal på cup’er og andre samlinger. Dette innebærer også et tett samarbeid med trener.

Maja Lundmark

Lag: EB1
T: 992 11 799
E: maja@spargrupp1.no

Anne Lene Jørstad

Lag: J14/J15/j16
T: 920 50 602
E: annelene@sskbasket.no

Inger-Johanne Smordalen

Lag: G19 NMT
T: 952 46 721
E: jo-smord@online.no

Kenneth Urdalen

Lag: G15 Elite
T: 928 24 010
E: kenneth@sskbasket.no

Kåre Brustad

Lag: G16 NMT

Alexis Olivares Rivero

Lag: G16 Utvikling/Grønn
T: 928 58 421
E: olivares@altiboxmail.no

Miriam Gade Nicolaisen

Lag: J13/14
T: 928 60 909
E: mirgnicolaisen@gmail.com

Steve Silwinski

Lag: EB2

Kristin Frantzen

Lag: EB3
T: 953 39 130
E: kristinangelica84@gmail.com

Charlotte Røkenes

Lag: EB4

Thomas Hornsletten

Lag: G14 Elite
T: 959 00 903
E: thomas.hornsletten@gmail.com

Glenn Hagelund

Lag: G16 Utvikling/hvit
T: 415 26 340
E: glennmh@gmail.com

Christoffer Stoll

Lag: G16 NMT
T: 950 66 306
E: christoffer.stoll@gmail.com

Tonje Nanette Arnesen

Lag: EBC
T: 922 64 786
E: tonjesin@hotmail.com

Ralph Zeller

Lag: 3M Travellers
T: 469 37 450
E: ralph.jo.zeller@gmail.com

Monica Hammertoft Kaddour

Lag: 2K Damer
T: 984 19 259
E: monica.kaddour@gmail.com

Vitalijus Mockus

Lag: 2M Global
T: 968 88 105
E: Vmockus24@gmail.com

Hanne Beate Emilson

Lag: EB-jenter
T: 412 47 701
E: hanne.emilson@gmail.com

Per Christian Gullichsen

Lag: G14 Utvikling
T: 932 24 486
E: pcgullichsen@icloud.com

Camilla Bendixen

Lag: G15 Utvikling
T: 906 97 607
E: camillabendixen@hotmail.com