Lag, treningstider og priser

Nedenfor ser du en oversikt over våre aktive lag og treningstider i 2021/2022. 

Basketsesongen er på ca. 10 måneder følger skoleåret - fra ca. 15.august til ca. 15.juni. 

EBC (1. - 4. klasse)

Treningstider
  • Torsdag, 17.00 - 18.00, Stav Skole
Lagleder(e)
Tonje Nanette Arnesen
922 64 786

EB-jenter (født 10-12)

Treningstider
  • Fredag, 16.15 - 17.30, Slora 1
Trener
Adnan Jamil
918 69 292
Lagleder(e)
Hanne Beate Emilson
412 47 701

J13/J14 (jenter født 08-09)

Treningstider
  • Mandag, 19.00 - 20.00, Vollahallen
  • Fredag, 17.30 - 18.45, Slora 1
Trener
Adnan Jamil
918 69 292
Lagleder(e)
Miriam Gade Nicolaisen
928 60 909

J16 (jenter født 03-07)

Treningstider
  • Mandag, 19.45 - 21.15, Vollahallen
  • Fredag, 18.30 - 20.00, Slora 1
Trener
Adnan Jamil
918 69 292
Lagleder(e)
Anne Lene Jørstad
920 50 602

EB-1 (født 09-11)

Treningstider
  • Torsdag, 19.00 - 20.00, Vollahallen
Trener
Vlado Zvijer
Lagleder(e)
Maja Lundmark
992 11 799

EB-2 (født 09-11)

Treningstider
  • Torsdag, 18.00 - 19.00, Vollahallen
Trener
Vlado Zvijer
Lagleder(e)
Steve Silwinski
473 31 156

EB-3 (født 10-11)

Treningstider
  • Torsdag, 17.00 - 18.00, Vollahallen
Trener
Vlado Zvijer
Lagleder(e)
Kristin Frantzen
953 39 130

G14 Elite (født 08)

Treningstider
  • Onsdag, 18.00 - 19.15, Slora 1
  • Fredag, 17.45 - 19.00, Slora 2
Trener
Kamran Elahi
928 43 654
Lagleder(e)
Thomas Hornsletten
959 00 903

G14 Utvikling (født 08)

Treningstider
  • Onsdag, 16.30 - 18.00, Slora 1
  • Fredag, 16.30 - 17.45, Slora 2
Trener
Kamran Elahi
928 43 654
Lagleder(e)
Per Christian Gullichsen
932 24 486

G15 Rekrutt (født 07)

Treningstider
  • Tirsdag, 16.30 - 18.00, Slora 1
  • Onsdag, 19.15 -20.15, Slora 2
Trener
Ole Andreas Teigen
928 29 812
Lagleder(e)
Kenneth Urdalen
928 24 010

G15 Utvikling (født 07)

Treningstider
  • Tirsdag, 18.00 - 19.30, Slora 1
  • Onsdag, 20.15 - 21.30, Slora 2
Trener
Ole Andreas Teigen
928 29 812
Lagleder(e)
Camilla Bendixen
906 97 607

G15 Elite (født 07)

Treningstider
  • Tirsdag, 19.30 - 21.00, Slora 1
  • Onsdag, 18.00 - 19.15, Slora 2
Trener
Ole Andreas Teigen
928 29 812
Lagleder(e)
Kenneth Urdalen
928 24 010

G16 Utvikling 1 (født 06)

Treningstider
  • Mandag, 18.00 - 19.30, Slora 1
Trener
Axel Langaker
908 84 209
Jan-Tore Andersen
916 73 782
Lagleder(e)
Glenn Hagelund
415 26 340

G16 Utvikling 2 (født 06)

Treningstider
  • Mandag, 16.30 - 18.00, Slora 1
  • Onsdag, 16.30 - 18.00, Slora 2
Trener
Axel Langaker
908 84 209
Jan-Tore Andersen
916 73 782
Lagleder(e)
Alexis Olivares Rivero
928 58 421

G16 NMT (født 06)

Treningstider
  • Mandag, 19.30 - 21.00, Slora 1
  • Tirsdag, 18.15 - 19.30, Bråtejordet Skole
  • Onsdag, 19.15 - 21.30, Slora 1
Trener
Axel Langaker
908 84 209
Jan-Tore Andersen
916 73 782
Lagleder(e)
Kåre Brustad
450 04 300
Christoffer Stoll
950 66 306

G19-Utvikling (født 03-05)

Treningstider
  • Tirsdag, 19.30 - 20.45, Vollahallen
  • Torsdag, 20.00 - 21.15, Vollahallen
Trener
Vlado Zvijer
Lagleder(e)

G19/NM (født 03-05)

Treningstider
  • Mandag, 21.00 - 22.30, Slora 1
  • Tirsdag, 20.45 - 22.00, Vollahallen
  • Torsdag, 21.15 - 22.30, Vollahallen
Trener
Vlado Zvijer
Lagleder(e)
Inger-Johanne Smordalen
952 46 721

3M Travellers

Treningstider
  • Mandag, 21.15 - 22.15, Vollahallen
  • Onsdag, 21.30 - 22.30, Slora 1
Lagleder(e)
Ralph Zeller
469 37 450

2M Global

Treningstider
  • Fredag, 19.30 - 21.00, Vollahallen
Trener
2M Global
Lagleder(e)
Vitalijus Mockus
968 88 105

4M XO

Treningstider
  • Onsdag, 21.30 - 22.30, Slora 2
Trener

Lagleder(e)

2K Damer

Treningstider
  • Tirsdag, 21.00 - 22.30, Slora 1
Trener

Lagleder(e)
Monica Hammertoft Kaddour
984 19 259