Lagledere

Alle aldersbestemte lag i Skjetten Basket har en eller flere dedikerte lagledere.

Hovedoppgaven til en lagleder er å ha kontakt med foreldrene på laget og koordinere når laget skal på cup’er og andre samlinger. Dette innebærer også et tett samarbeid med trener.

Maja Lundmark

Lag: G14 1
T: 992 11 799
E: maja@sskbasket.no

Kåre Brustad

Lag: G17 1

Alexis Olivares Rivero

Lag: G17 2
T: 928 58 421
E: olivares@altiboxmail.no

Miriam Gade Nicolaisen

Lag: J14/15
T: 928 60 909
E: mirgnicolaisen@gmail.com

Kristin Frantzen

Lag: G14 2
T: 953 39 130
E: kristinangelica84@gmail.com

Glenn Hagelund

Lag: G17
T: 415 26 340
E: glennmh@gmail.com

Ralph Zeller

Lag: 3M Travellers
T: 469 37 450
E: ralph.jo.zeller@gmail.com

Monica Hammertoft Kaddour

Lag: 2K Damer
T: 984 19 259
E: monica.kaddour@gmail.com

Vitalijus Mockus

Lag: 2M Global
T: 968 88 105
E: Vmockus24@gmail.com

Hanne Beate Emilson

Lag: J13
T: 412 47 701
E: hanne.emilson@gmail.com

Per Christian Gullichsen

Lag: G15 Utvikling
T: 932 24 486
E: pcgullichsen@icloud.com

Camilla Bendixen

Lag: G16-2
T: 906 97 607
E: camillabendixen@hotmail.com

Tommy Dahl

Lag: Travellers
T: 412 72 413
E: dtommy4@gmail.com

Anders Wålberg

Lag: XO Menn
T: 958 60 504
E: anders.walberg@vanpee.no

Tine Reuterdahl

Lag: G15 1
T: 958 87 411
E: reuterdahl@gmail.com

Kato Malvik

Lag: G15 1
T: 991 26 687
E: kato.malvik@gmail.com

Trine Eidholm

Lag: G16 1
T: 934 47 134
E: trineeidholm@hotmail.com

Simen Løland

Lag: G19
T: 928 95 778
E: simenloland@gmail.com

Geir E Hansen

Lag: G14 3
T: 907 37 610
E: geir.hansen@hotmail.no

Ruben Johansen

Lag: G14 3
T: 919 06 092
E: ruben_amj@yahoo.no

Victor Cruz

Lag: G13 1, G13 2
T: 998 58 998
E: vitiqo@hotmail.com

Morten Bergheim

Lag: G13 1
T: 924 54 439
E: mortenbergheim76@gmail.com

Grethe Utgaard

Lag: G13 2
T: 986 46 284
E: grethe1976@yahoo.no

Elin Gade Husby

Lag: G13 3
T: 469 16 262
E: elingadehusby@gmail.com

Erlend Hansen

Lag: G13 3
T: 940 18 002
E: erlend.hansen25@gmail.com

Radoslav Mikov

Lag: G13 3
T: 968 75 351
E: greko_1@hotmail.no

Kristine Rolfsen

Lag: XO Damer
T: 932 64 660
E: kristine.rolfsen@tools.no