Lag, treningstider og priser

Nedenfor ser du en oversikt over våre aktive lag og treningstider i 2020/2021. 

Basketsesongen er på ca. 10 måneder følger skoleåret - fra ca. 15.august til ca. 15.juni. 

EBC (1. - 4 klasse)

Treningstider
  • Onsdag, 18.00 - 19.00, Bråtejordet Skole
Trener
Erika Lundin
404 35 344

EB-jenter

Treningstider
  • Onsdag, 17.00 - 18.00, Bråtejordet Skole
Trener
Erika Lundin
404 35 344
Lagleder(e)

EB-1

Treningstider
  • Torsdag, 19.00 - 20.00, Vollahallen
Trener
Kamran Elahi
928 43 654
Lagleder(e)
Maja Lundmark
992 11 799

EB-2

Treningstider
  • Torsdag, 18.00 - 19.00, Vollahallen
Trener
Kamran Elahi
928 43 654
Lagleder(e)
Maja Lundmark
992 11 799

EB-3

Treningstider
  • Torsdag, 17.00 - 18.00, Vollahallen
Trener
Kamran Elahi
928 43 654
Lagleder(e)

G14-1 (07)

Treningstider
  • Onsdag, 19.30 - 21.00, Slora 1
  • Fredag, 19.30 - 21.00, Slora 1
Trener
Ole Andreas Teigen
928 29 812
Lagleder(e)
Kenneth Urdalen
928 24 010

G14-2 (07)

Treningstider
  • Onsdag, 18.00 - 19.30, Slora 1
  • Fredag, 18.00 - 19.30, Slora 1
Trener
Ole Andreas Teigen
928 29 812
Lagleder(e)
Kenneth Urdalen
928 24 010

G15-1 (06)

Treningstider
  • Tirsdag, 19.30 - 21.00, Slora 1
  • Onsdag, 18.15 - 19.45, Slora 2
Trener
Axel Langaker
908 84 209
Lagleder(e)
Kåre Brustad

G15-2 (06)

Treningstider
  • Onsdag, 18.00 - 19.30, Slora 1
  • Onsdag, 16.45 - 18.15, Slora 2
Trener
Jan-Tore Andersen
916 73 782
Lagleder(e)

G15-3 (06)

Treningstider
  • Tirsdag, 16.30 - 18.00, Slora 1
  • Torsdag, 17.00 - 18.00, Tærud Fjellhall
Trener
Vebjørn Vaag
954 50 345
Lagleder(e)
Cathrine Kolstad

J14/J15/J16 (jenter født 07/06/05)

Treningstider
  • Onsdag, 16.30 - 18.00, Slora 1
  • Fredag, 16.30 - 18.00, Slora 1
Trener
Adnan Jamil
918 69 292
Lagleder(e)
Anne Lene Jørstad
920 50 602

G16-1 (05)

Treningstider
  • Mandag, 18.15 - 19.30, Slora 1
  • Tirsdag, 19.00 - 20.30, Vollahallen
Trener
Mark DiGiacomo
920 12 866
Lagleder(e)
Simen Løland

G16-2 (05)

Treningstider
  • Mandag, 17.00 - 18.15, Slora 1
  • Tirsdag, 20.30 - 22.00, Vollahallen
Trener
Mark DiGiacomo
920 12 866
Lagleder(e)
Pål Gade Halvorsen
911 75 655

G19-Utvikling

Treningstider
  • Mandag, 19.30 - 21.00, Slora 1
  • Onsdag, 19.45 - 21.00, Slora 2
Trener
Vlado Zvijer
Lagleder(e)
Trude H. Holtet
907 79 073
Inger-Johanne Smordalen
952 46 721

G19/NM

Treningstider
  • Mandag, 21.00 - 22.30, Slora 1
  • Onsdag, 21.00 - 22.30, Slora 1
  • Torsdag, 20.00 - 21.15, Vollahallen
Trener
Vlado Zvijer
Lagleder(e)
Øystein Jakobsen

Travellers/YB

Treningstider
  • Torsdag, 21.15 - 22.45, Vollahallen
Lagleder(e)
Magnus Hovde

Global

Treningstider
  • Fredag, 20.00 - 22.00, Vollahallen
Trener
Global
Lagleder(e)

XO

Treningstider
  • Onsdag, 21.00 - 22.30, Slora 2
Trener

Lagleder(e)
Vetle Vestmo

Damer

Treningstider
  • Tirsdag, 21.00 - 22.30, Slora 1
Trener

Lagleder(e)
Hilde Tessem
482 11 711