Lag, treningstider og priser

Nedenfor ser du en oversikt over våre aktive lag og treningstider i 2020/2021. 

Basketsesongen er på ca. 10 måneder følger skoleåret - fra ca. 15.august til ca. 15.juni. 

EBC 2012-14

Treningstider
  • Onsdag, 17.00 - 18.00, Bråtejordet Skole
  • Torsdag, 17.00 - 18.00, Stav Skole
Trener
Erika Lundin
404 35 344
Lagleder(e)

EBC 2011

Treningstider
  • Onsdag, 18.00 - 19.00, Bråtejordet Skole
  • Torsdag, 18.00 - 19.00, Stav Skole
Trener
Erika Lundin
404 35 344

EB-jenter

Treningstider
  • Onsdag, 19.00 - 20.00, Bråtejordet Skole
  • Torsdag, 17.00 - 18.00, Bråtejordet Skole
Trener
Erika Lundin
404 35 344
Lagleder(e)

EB 2008

Treningstider
  • Mandag, 16.30 - 18.00, Slora 1
  • Torsdag, 18.00 - 19.00, Bråtejordet Skole
Trener
Kamran Elahi
928 43 654
Lagleder(e)
Maja Lundmark
992 11 799

EB 2009

Treningstider
  • Mandag, 18.00 - 19.30, Slora 1
  • Torsdag, 19.00 - 20.00, Bråtejordet Skole
Trener
Kamran Elahi
928 43 654
Lagleder(e)
Maja Lundmark
992 11 799

EB 2010

Treningstider
  • Mandag, 17.00 - 18.00, Kjeller Skole
  • Onsdag, 16.30 - 17.45, Slora 1
Trener
Kamran Elahi
928 43 654
Lagleder(e)

G14-1 (07)

Treningstider
  • Mandag, 20.00 - 21.15, Kjeller Skole
  • Tirsdag, 19.30 - 21.00, Slora 1
  • Fredag, 17.45 - 19.00, Slora 2
Trener
Ole Andreas Teigen
928 29 812
Lagleder(e)
Kenneth Urdalen
928 24 010

G14-2 (07)

Treningstider
  • Mandag, 19.00 - 20.00, Kjeller Skole
  • Tirsdag, 18.00 - 19.30, Slora 1
  • Fredag, 17.45 - 19.00, Slora 1
Trener
Ole Andreas Teigen
928 29 812
Lagleder(e)
Kenneth Urdalen
928 24 010

G14-3

Treningstider
  • Tirsdag, 16.30 - 18.00, Slora 1
  • Torsdag, 20.00 - 21.15, Bråtejordet Skole
  • Fredag, 16.30 - 17.45, Slora 2
Trener
Ole Andreas Teigen
928 29 812
Lagleder(e)

G15-1 (06)

Treningstider
  • Tirsdag, 20.00 - 21.30, Bråtejordet Skole
  • Onsdag, 20.15 - 21.30, Slora 1
  • Torsdag, 20.15 -21.30, Vollahallen
Trener
Axel Langaker
908 84 209
Lagleder(e)
Kåre Brustad

G15-2 (06)

Treningstider
  • Onsdag, 18.30 - 20.00, Bråtejordet Skole
  • Onsdag, 19.00 - 20.15, Slora 1
  • Torsdag, 19.00 - 20.15, Vollahallen
Trener
Jan-Tore Andersen
916 73 782
Lagleder(e)
Alexis Olivares Rivero
928 58 421

G15-3 (06)

Treningstider
  • Tirsdag, 17.00 - 18.30, Bråtejordet Skole
  • Onsdag, 17.45 - 19.00, Slora 2
  • Torsdag, 18.00 - 19.00, Vollahallen
Trener
Vebjørn Vaag
954 50 345
Lagleder(e)
Cathrine Kolstad

G15-4

Treningstider
  • Onsdag, 16.30 - 17.45, Slora 2
  • Torsdag, 17.00 - 18.00, Vollahallen
Trener
Jan-Tore Andersen
916 73 782
Lagleder(e)

J14/J15/J16 (jenter født 07/06/05)

Treningstider
  • Mandag, 19.30 - 21.00, Slora 1
  • Onsdag, 20.00 - 21.15, Bråtejordet Skole
  • Fredag, 16.30 - 18.00, Slora 1
Trener
Adnan Jamil
918 69 292
Lagleder(e)
Anne Lene Jørstad
920 50 602

G16-1 (05)

Treningstider
  • Mandag, 19.30 - 21.00, Bråtejordet Skole
  • Tirsdag, 19.00 - 20.15, Vollahallen
  • Onsdag, 19.00 - 20.15, Slora 2
Trener
Mark DiGiacomo
920 12 866
Lagleder(e)
Simen Løland

G16-2 (05)

Treningstider
  • Mandag, 18.00 - 19.30, Bråtejordet Skole
  • Tirsdag, 20.15 - 21.30, Vollahallen
  • Onsdag, 20.15 - 21.30, Slora 2
Trener
Mark DiGiacomo
920 12 866
Lagleder(e)
Pål Gade Halvorsen
911 75 655

G19-Utvikling

Treningstider
  • Mandag, 19.45 - 21.45, Slora 2
  • Torsdag, 19.45 - 21.15, Slora 2
Trener
Vlado Zvijer
Lagleder(e)
Rune Hagerup
930 150 24

G19/NM

Treningstider
  • Mandag, 21.00 - 22.30, Slora 1
  • Tirsdag, 21.00 - 22.30, Slora 1
  • Torsdag, 21.00 - 22.30, Sora 1
Trener
Vlado Zvijer
Lagleder(e)
Trude H. Holtet
907 79 073
Inger-Johanne Smordalen
952 46 721

Travellers/YB

Treningstider
Lagleder(e)
Magnus Hovde

Global

Treningstider
Trener
Global
Lagleder(e)

XO

Treningstider
Trener

Lagleder(e)
Vetle Vestmo

Damer

Treningstider
Trener

Lagleder(e)
Hilde Tessem
482 11 711